ביטוח תאונות אישיות מחיר

תאונות אישיות קורות כל הזמן, בכל מקום ובכל שעה; בדרכים, בחופשה, בעבודה, אפילו בבית. לעיתים הנזקים שייגרמו יהיו קלים; החל מכוויות ומכות יבשות, ולעיתים הנזק הוא בלתי הפיך; אבדן כושר עבודה, נכות בכל רמה שהיא, ולעיתים הן גורמות גם למוות. נוסף על כל הצרות, הן גם עולות לנו כסף. על מנת להקל את העול, תמיד כדאי שתהיה לנו פוליסת ביטוח תאונות אישיות!

יש לזכור, שלא כל סוגי התאונות יכוסו במסגרת פוליסה זו, לדוגמא פציעה במהלך פעילות ספורטיבית אתגרית. נקודה חשובה נוספת היא המחיר; כאשר נבחר פוליסת ביטוח תאונות אישיות מחיר הפוליסה יהיה תלוי בהיקפה, את מי היא מבטחת ואילו תחומים היא מכסה. לכן, רצוי להתאים את הפוליסה לסגנון החיים שלנו.

ביטוח תאונות אישיות מחיר מיוחד לכל אחד!

כל חברת ביטוח מגדירה באופן שונה את המושג 'תאונה, ובהתאם לכך מציעות ללקוחותיהן פוליסות ביטוח תאונות אישיות מחיר שונה בעבור כל פוליסה, בתנאים שונים. מכיוון שכל חברת ביטוח מציעה אופציות שונות, חשוב לבדוק לעומק ולהבין מה בדיוק הן מציעות, באילו מחירים, ולאיזה טווח. לרוב, פוליסות אלו יכסו את המבוטחים בעקבות התאונות הבאות:

  • כוויות – פיצוי כספי חד פעמי יתקבל במקרה של כוויות מדרגה שניה עד רביעית, שנגרמו בעקבות חשיפה לחום גבוהה או חומרים כימיים.
  • שברים – שברים בגוף המבוטח יגררו פיצוי כספי חד פעמי בהתאם לאיבר הפגוע.
  • אשפוז בבית חולים בעקבות תאונה – על כל יום אשפוז בבית חולים, זכאי המבוטח לפיצוי כספי בהתאם לתנאי הפוליסה שלו.
  • נכות בעקבות תאונה – עפ"י הגדרת הפוליסה של הלקוח, הפיצוי הכספי החד פעמי יחושב בהתבסס על אחוזי הנכות בתוספת הסכום הכספי שהוגדר בפוליסה.
  • מצב סיעודי בעקבות תאונה
  • מוות בעקבות תאונה – קרובי משפחה של המבוטח זכאים לפיצוי כספי חד פעמי.

אל תעשו הנחות על החיים שלכם – תעשו ביטוח לתאונות אישיות

גם אם אינכם עוסקים בספורט אתגרי, או אוהבים לצאת מהבית, אל תהיו שאננים. אין לדעת מה עלול לקרות, הסכנות אורבות בכל פינה, גם במקום הכי בטוח – הבית שלכם. הקדימו תרופה למכה ותנו לי, אייל דהרי, את האפשרות לבחור לכם את פוליסת ביטוח התאונות האישיות שהכי מתאימה לכם ולסגנון חייכם.

ביטוח תאונות אישיות מחיר מיוחד לכל אחד

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני