תאונות אישיות

החיים עלולים להיות לא צפויים לפעמים. האם אי פעם דמיינתם את עצמכם מועדים ונפצעים במקום העבודה? או אפילו בזמן הליכה לסופרמרקט? תאונות אישיות עלולות להפתיע אותנו בכל מקום ובכל עת ועלינו להיות מוכנים לקראתן. אך האם ידעתם, שלמרות החוויה לא נעימה שאתם עלולים לחוות, מגיע לכם עליה פיצוי כספי?

אילו מקרים נחשבים תאונות אישיות

פוליסת תאונות אישיות מכסה נזקים גופניים המיוחסות לתאונה בלבד. המאובטח מגדיר מראש אילו מקרים ייחשבו כתאונה לצורך הביטוח, ואילו לא. מובן שההגדרה ל'תאונה' תשתנה מחברה לחברה, אבל באופן כללי המונח יוגדר בחברות הביטוח כאירוע לא צפוי, חיצוני לגוף הנפגע, שגרם לו לנזק גופני.  כלומר, מקרים כדוגמת התפרצות מחלות קשות לא ייחשבו בתאונות אישיות, מכיוון שאמנם מדובר באירוע לא צפוי, אך לא מדובר באירוע חיצוני לגוף הנפגע. ואמנם, כדאי לדעת שקיימות פוליסות ביטוח תאונות אישיות מורחבות, המעניקות כיסוי גם במקרים של נזקי גוף כתוצאה ממחלות פתאומיות שהתפרצו. פוליסות ביטוח התאונות האישיות יכסו את המבוטחים במקרים הבאים:

  • אשפוז בבית חולים בעקבות תאונה
  • מצב סיעודי בעקבות תאונה
  • מוות בעקבות תאונה
  • שברים בעקבות תאונה
  • כוויות בעקבות תאונה

אייל דהרי – מקדים תרופה למכה

כל אחד מאיתנו עלול למצוא עצמו קורבן לתאונה פתאומית ומצערת; בדרכים, בזמן חופשה, בזמן פעילות ספורטיבית או אפילו בשעות הפנאי שלנו. משפחות שלמות מוצאות עצמן מופתעות מסכומי העתק שהן נדרשות לשלם על מנת לכסות את הטיפול הרפואי של יקיריהן. אל תתנו לעצמכם להיות מופתעים, ואל תעשו הנחות על החיים שלכם ושל יקיריכם. אני כאן לרשותכם, עם ידע מקצועי בעולם הביטוח וניסיון של שנים, כדי לסגור לכם ביטוח החיים המתאים לכם ביותר. צרו קשר בהקדם!

ביטוח תאונות אישיות

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני