רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל PassportCard

יש ביטוח נסיעות לחו"ל ויש PassportCard

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מסוג הדברים שאנחנו בדרך כלל לא מקדישים לו תשומת לב רבה, וחבל. כי את 'האותיות הקטנות' אנחנו בדרך כלל מגלים רק ברגע האמת, כאשר המזוודות שחשבנו שעלו איתנו לטיסה ממאנות לצאת מהמסוע, כשאנחנו מאחרים לקונקשן או כאשר, חלילה, אנחנו נזקקים לטיפול רפואי בפאתי רישיקש. רגע האמת הזה מתברר פעמים רבות כרגע של מפח נפש. אנחנו מגלים כי כיסוי המזוודות חלקי ושהפיצוי יגיע רק בעוד חודשיים, שביטוח הנסיעות שרכשנו אינו מכסה אותנו במקרה שטיסה התעכבה והחמצנו טיסת המשך, ושהטיפול הרפואי יתבצע בבית חולים כפרי וכולל מרכיב משמעותי של 'השתתפות עצמית'.

כל זה היה נמנע אם במקום ביטוח נסיעות רגיל היינו עושים PassportCard.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל PassportCard

כרטיס אשראי של חברת הביטוח

היתרון הגדול של חבילות ביטוח הנסיעות של PassportCard  לעומת מרבית ביטוחי הנסיעות הוא שבשונה מהביטוחים הרגילים, בהם חולף זמן עד שהפיצוי מתקבל בפועל, ב- PassportCard הפיצוי מוענק לכם באופן מיידי וכמעט אוטומטי (99% מהתביעות מאושרות). למעשה, PassportCard מציידת את המבוטח בכרטיס אשראי מטעמה שבמקרה הצורך נפתח לשימוש מיידי. המזוודות אבדו? אתם מקבלים כסף לרכוש תחליף לציוד והכבודה במקום, ולא נדרשים לאלתר ולהתחשבן עם חברת הביטוח אחרי שתחזרו. הטיסה מתעכבת בכמה שעות? עדכנו את PassportCard והם באופן מיידי יטעינו לכם 150 דולר לבזבוזים בדיוטי פרי בזמן שאתם ממתינים בשדה. הגישה הנדיבה והמעשית הזו מאפיינת את כל ההתנהלות של PassportCard וחבילות הכיסוי כוללות גם תסריטים של ביטולי טיסות. PassportCard אמנם אינו ביטוח הנסיעות הזול ביותר, אבל הוא ללא ספק המשתלם ביותר.

ביטוח גם לאנשים חולים

ל- PassportCard יש גם הרבה חבילות ייעודיות כמו 'ביטוח תרמילאים', כיסוי לאיתור וחילוץ, ספורט אתגרי או חופשת סקי. אבל מה שהכי מרשים בסל המוצרים שלה הוא הנכונות לבטח גם אנשים בסיטואציות רפואיות מורכבות. חברות ביטוח רבות יסרבו לבטח אנשים שעברו אשפוז בבית חולים עד חצי שנה לפני הטיסה, חולי סרטן, דיאליזה ואפילו נשים בהיריון. PassportCard מאפשרת לכל אלה לנסוע לחו"ל בראש שקט ומתוך ידיעה שהם נהנים מכיסוי ביטוחי רפואי מלא.

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני