פוליסה פיננסית

עד לאחרונה, הכתובת היחידה להפקדת חסכונות והשקעות הייתה הבנק שלנו; פקדונות, תכניות חסכון, קרנות נאמנות ופק"מים שהרווח מהם כמעט אפסי. לא עוד! הגיע הזמן להתקדם, ולהרוויח. בחברות הביטוח, קיימת אופציה נוספת, בתנאים אטרקטיביים ורווח גדול יותר – פוליסה פיננסית. מדובר בערוץ חסכוני המנוהל ע"י בתי ההשקעות וחברות הביטוח, בהתאם למסלול שנבחר באופן אישי ע"י הלקוח.

למי נועדה פוליסה פיננסית?

לקוחות כיום, מחפשים אופציות גמישות יתר המאפשרות לחסוך, ובאמת להרוויח מכך. פוליסה פיננסית מציעה בדיוק את זה! ניתן למשוך סכומים ממנה בכל עת, קיימות אפשרויות למס' מסלולים בהתאם לצרכי הלקוח, וכן ניתן לבצע הפקדות בהוראת קבע או מזומן, שוב בהתאם לצרכים. כמו כן, לפוליסה הפיננסית יתרונות נוספים;

  • חסכונות עתידיים – הדאגה לעתיד הילדים אינה מובנת מאליה; פתיחת דלתות עבורם לטווח הארוך היא שאיפה של כל הורה. פוליסות הן פתרון נזיל המאפשר השקעה במגוון ערוצים, בזמנים הנוחים ללקוח.
  • ניהול השקעות – הגמישות הרבה שמציעות הפוליסות, מאפשר מרחב פעולה חכם יותר, בהתאם לצרכים והדרישות האישיות של הלקוח.
  • דמי ניהול – בניגוד לתיקי השקעות וקרנות נאמנות התלויות ברמות הסיכון, דמי הניהול של הפוליסה ידועים מראש, ואינם נתונים לשינוי, כך שאין הפתעות!
  • יתרונות מס – במוצרי פוליסות פיננסיות, קיימת דחיית מס. כלומר, אין התעסקות במס אלא בתום תקופת החיסכון. כך, ניתן להחליף מסלולים בהתאם לצרכי הלקוח, בלי לצבור חובות מס.

אייל דהרי – מתאים לך את הפוליסה הפיננסית המתאימה לך!

במטרה לסגל לעצמכם אורך חיים חכם, יש לסגל הרגלי צריכה נכונים והערכת האפשרויות הכלכליות לא רק על מנת לסגור את החודש, אלא גם להרוויח ולחסוך סכומים גדולים מספיק שישמשו אותנו בעתיד. כל זאת ללא לקיחת הלוואות, כניסה לחובות ועומס כלכלי! צרו קשר, ויחד נתאים לך את הפוליסה שתפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות!

פוליסה פיננסית חכמה - אייל דהרי

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני