מציאת כספים אבודים

המודעות לקיומם של כספים אבודים, צוברת תאוצה בקרב האוכלוסייה. במשך שנים ארוכות, סכומים גדולים נפלו בין הכיסאות בזמן שהחלפנו עבודות, עברנו דירות, וקופות הגמל והפנסיה כאילו התאדו מחיינו. מציאת כספים אבודים הפכה חיונית לשיפור איכות החיים, בעיקר בעתיד הרחוק כשנצא לפנסיה, ונגשים את כל החלומות שלנו.

מתוך המודעות וההכרה בחשיבותם של הכספים האבודים, צמחו חברות שונות המציעות שירות איתור החסכונות, הקופות והקרנות בהן צבר העובד כספים. הסיכוי לזכור היכן עבדנו לפני הצבא קלוש, ועדיין! כדאי למצוא את הכספים האלו ולא להתעצל, אחרי הכל – הם שלכם!

מציאת כספים אבודים – כיצד?

מציאת כספים אבודים יכולה להתבצע בקלות בעזרת שירות מיוחד באתר משרד האוצר – "הר הכסף", המאפשר קבלת מידע בגין קיום קרנות או קופות על שמכם. אופציה אחרת היא לפנות למתכנן פיננסי שתפקידו לבצע את הבדיקה עבורכם, במספר אפיקים:

  • איתור חסכונות פנסיונים – אלו הם הסכומים שהופקדו בקרנות הפנסיה שלכם, קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וביטוחי החיים.
  • איתור ביטוחים – ביטוח חיים הנלווה לביטוח מנהלים, לדוגמא. אלו הן פוליסות והסכמי ביטוח נוספים שכבר אינם בתוקף, ומתפקדים כחסכונות.
  • איתור חשבונות וחסכונות בבנק – חשבונות עו"ש, פיקדונות בשקלים או בכספים זרים – אותם חשבונות שנשכחו, ולאחר עשרה חודשים ללא תנועה, הפכו ללא פעילים.

לא להתעצל במציאת כספים אבודים – זה ישתלם!

אייל דהרי, בעל ניסיון עשיר בעולם שוק ההון, מזמין אתכם – עצמאיים ושכירים, ללמוד לשלוט בפן הכלכלי בחייכם ולהכיר לעומק את כל האפשרויות הפיננסיות העומדות לרשותכם. תוך מתן יחס מקצועי ואישי, בחינת הנכסים הפיננסיים שלכם והיכרות מעמיקה איתכם ועם צרכיכם, נוכל לאתר את הכספים האבודים שלכם, ולאחר מכן אף לארגן אותן בצורה הנכונה ביותר! אל תחכו, בואו לדרוש את מה ששייך לכם!

מציאת כספים אבודים עם אייל דהרי

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני