ביטוח רפואי פרטי

מערכת הבריאות בישראל היא מהמתקדמות בעולם כיום; הטכנולוגיה שלנו מתפתחת ומשפיעה באופן ישיר על שוק הבריאות בארץ. בהתאם לכך, כאשר אנו בוחרים ביטוח רפואי פרטי עלינו לבצע 'סקר שוק' מקיף ומעמיק ולעבור היטב על התנאים המוצעים לנו, לוודא כי הביטוח שאותו נבחר יהיה יעיל לנו גם בעתיד הרחוק ולמגוון סיטואציות אפשריות המאפיינות את חיי האדם ומערכת הבריאות הדינמית.

מדוע ביטוח רפואי פרטי הוא הכרח?

הטכנולוגיה והקדמה של ימינו, גורמים לתחושת ביטחון מזויפת והרבה מאוד אנשים מפתחים שאננות מסוימת לגבי חייהם. הם אינם חושבים על העתיד ועל האפשרות שיזדקקו לטיפול רפואי ייחודי כלשהו שאינו כלול בסל התרופות. תמיד כדאי להקדים תרופה למכה, ובדיוק למען מטרה זו קיים ביטוח רפואי פרטי. מטרותיו העיקריות:

  • ביטוח מחלות קשות – במקרה של אבחון מחלה קשה מתוך הפוליסה שבחר הלקוח, יינתן פיצוי כספי בסכום הקבוע מראש בפוליסה.
  • ביטוח ניתוחים והשתלות – מימון ניתוחים יקרים והשתלות איברים בארץ ובחו"ל.
  • תרופות שאינן כלולות בסל – לעיתים, טיפול בחולי מסוים דורש נטילת תרופה שאינה כלולה בסל הבריאות. עלות תרופה כזו יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. הביטוח הרפואי מכסה אחוז גדול מסכום התרופה, ודורש השתתפות עצמית קטנה.
  • ביטוח סיעודי – מכסה חלקית אשפוז סיעודי לקשישים, וכולל השתתפות עצמית מסוימת.

הקדימו תרופה למכה – תדאגו לעצמכם עם ביטוח רפואי פרטי בהתאמה אישית!

אם קראתם עד כאן, בוודאי הבנתם את החשיבות של הביטוח הרפואי הפרטי וכיצד הוא יכול לעזור לכם לשפר את חייכם. בדיוק לשם כך אני, אייל דהרי, מזמין אתכם לפנות אליי – אני מציע ייעוץ אישי ומקצועי לכל אחד, מענה מהיר ומקצועי בכל זמן, והסבר מפורט על כל סוגי הביטוחים הקיימים. אל תתנו לחיים להפתיע אתכם, צרו קשר כבר עכשיו!

ביטוח רפואי פרטי בהתאמה אישית

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני