ביטוח סיעודי פרטי

לא להאמין כמה מהר החיים עוברים; גמרנו את התיכון, שירתנו בצבא, עשינו תואר, התחתנו והבאנו לעולם ילדים, וגם הם כבר הספיקו לגדול. ואנחנו לא יכולים לעשות דבר כנגד הזמן. ההזדקנות הינה בלתי נמנעת, ולעיתים עלולה לפגוע בנו ללא שום התראה מוקדמת, ולעיתים היא מביאה עמה מחלות, פגיעה בתפקוד היומי ולעיתים בעקבות זאת לצערינו, נשללת האפשרות להתנהל באופן עצמאי בחיי היומיום.

על מנת להקל על בני המשפחה להתמודד עם המצב החדש, יש לדאוג להפעיל ביטוח סיעודי פרטי לכיסוי הוצאות השיקום וסיוע להתנהלות נורמטיבית של האדם החולה.

מהם התנאים להפעלת ביטוח סיעודי פרטי?

אם חלילה נוצר הצורך להפעיל ביטוח סיעודי פרטי, על בני המשפחה להראות אישורים רפואיים כאסמכתא לכך שאדם החולה אכן אינו מסוגל להתנהל עצמאית; החל מאכילה, רחצה, ניידות ועוד. לפני שחותמים על הסכם הביטוח הסיעודי הפרטי, יש לוודא מס' נקודות:

  • טווח הביטוח – למשך כמה שנים מתחייבת אליכם חברת הביטוח עבור השירותים הסיעודיים?
  • גובה התשלום לביטוח – כספי הביטוח מתקבלים מידי חודש, רצוי מאוד לבדוק מהו הסכום אותו אתם עתידים לקבל מחברת הביטוח.
  • משך תקופת המתנה לקבלת כספי ביטוח – בדרך כלל קיימת תקופת המתנה לכספי הביטוח; החל מהרגע בו הוגדרתם כחולים סיעודיים, ועד לרגע בו הכספים יתקבלו. רצוי לוודא שלא מדובר בטווח זמן ארוך מידי, שעלול להכניס אתכם לחובות ובעיות כספיות.

אייל דהרי – כאן כדי לדאוג לכם לביטוח סיעודי פרטי הטוב ביותר!

במטרה להקנות לבן משפחתכם את הטיפול הטוב ביותר, במהירות וביעילות ובלי לאבד סכומי עתק, אני מזמין אתכם לפנות אליי. ראשית, אבקש מכם למלא פרטים אישיים וטפסים הכרחיים להצטרפות לתכנית הביטוח שאתאים לכם בהתאם למצבכם או בן משפחתכם. חבל על כל רגע, צרו קשר עוד היום.

ביטוח סיעודי פרטי הטוב ביותר

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני