ביטוח בריאות פרטי

לא פעם נשמעים קולות התוהים האם הכספים הרבים שאנו שלמים לקופות החולים אינם מספיקים על מנת לבטח אותנו מבחינה רפואית. התשובה היא לא. הסיבה לכך, היא שגם בתוך מערכת הבריאות המפותחת בישראל, קיימים הליכים, תרופות וטיפולים שאינם כלולים בשירותים הרגילים הניתנים בקופות החולים. לשם כך, ניתן לאבטח את עצמנו בעזרת ביטוח בריאות פרטי, אותו אפשר לרכוש בכל חברת ביטוח בארץ.

ביטוח בריאות פרטי – היום יותר מתמיד!

בעבר, ביטוח בריאות פרטי היה עניין מסורבל; תנאי הפוליסה נקבעו מראש למשך שארית חייו של המאובטח, ולא הייתה ניתנת לשינוי כלל. בנוסף, כל חברת ביטוח הציעה את התנאים שלה, והלקוח היה מחויב לחברה לשארית חייו. כעת, משנכנסה רפורמת ביטוחי הבריאות לתוקף, הכוח עובר לצרכן; התנאים הינם אחידים בכל חברות הביטוח, והשוק נכנס לתחרות הגוררת הורדת מחירים. בנוסף, הלקוח מקבל את האפשרות לרכוש אילו ביטוחים שירצה, מבלי להיות מחויב על ביטוחים שאינו זקוק להם, או לבטל ביטוחים מבלי להשפיע או לשנות את שאר הביטוחים שרכש.

ביטוח בריאות פרטי יכול לכלול בין היתר;

  • ביטוח מחלות קשות – מתן פיצוי כספי חד פעמי בגובה סכום שהוגדר מראש, במקרה של מחלה קשה.
  • ביטוח ניתוחים והשתלות – מימון ניתוחים יקרים והשתלות איברים בארץ ובחו"ל.
  • תרופות שאינן כלולות בסל – עלות תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות עשויות להגיע לעשרות ואלפי שקלים בחודש. ביטוח זה מכסה אחוז מסוים מעלות תרופות אלו.
  • ביטוח סיעודי – מכסה אחוז מסוים מעלות אשפוז סיעודי לקשישים, ודורש השתתפות עצמית מסוימת.

אל תישארו מאחור, זה הזמן לעשות ביטוח בריאות פרטי

כ-67% מהציבור לא מודע לקיומה של רפורמת ביטוחי הבריאות, ולכן לא ביצעו פעולה הקשורה לקיומה. כספים מיותרים ממשיכים לזרום מכיסם, וחברות הביטוח מנצלות זאת לטובתם. אל תרשו לעצמכם להישאר מאחור! אני, אייל דהרי, כאן כדי לעשות לכם סדר בבלאגן. באמתחתי ניסיון רב בתחום הביטוח – במקצועיות ובסבלנות אבנה לכם את פוליסת ביטוח הבריאות הפרטית המתאימה במיוחד לכם.

ביטוח בריאות פרטי

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני