איפה הכסף שלי

האם אי פעם שאלתם את עצמכם מה תעשו עם כספי הפנסיה שלכם? הפנטזיה על היום האחרון במשרד, לאחר קריירה ארוכת שנים ועבודה מסורה, סוף סוף הגיע הרגע להניח את הטלפונים, הניירת, הפקקים בבוקר – בצד, וליהנות מהחופש, אולי להתחיל להגשים חלומות ישנים; לטייל, לקנות רכב חדש. מי לא חשב על זה? אבל רק רגע. מה אם תגלו לפתע שמלבד הכסף שחסכתם כל הזמן הזה, קיים סכום נוסף שמחכה לכם? עכשיו אתם בוודאי תופסים בראשכם ושואלים – "איפה הכסף שלי?!"

איפה הכסף שלי, ואיך להחזיר אותו אלי?

אותם כספים שנמצאים בבעלותכם ואינכם יודעים על קיומם, או שאינכם זוכרים היכן הם, או אולי בכלל אלו ששכחתם מקיומם – נקראים כספים אבודים, והם מחכים לכם שתבואו לקחת אותם! איך עושים את זה?

  • סכום שעבר אליכם בירושה מקרוב משפחה שנפטר – החל מחשבונות בנק, חסכונות, ביטוחי חיים ועוד.
  • חשבונות וחסכונות לא פעילים – עו"ש או פיקדון לא פעיל, במטבע ישראלי או זר, שפתחתם בעבר בבנק שאינו הבנק שלכם. חשבונות ופיקדונות הופכים ללא פעילים לאחר עשרה חודשים מהיום שניתנה הוראה אחרונה מבעליהם.
  • ביטוחים – מוצרי ביטוח המשמשים כחיסכון פנסיוני, ביטוחים לתקופה קצרה של עד שלושה חודשים וביטוחים אחרים שרכשתם בעבר וכיום אינם מתאימים לכם
  • חסכונות פנסיונים שאינם פעילים – סכומים שהפקדתם בעבר בקרנות השתלמות, ביטוחי חיים או קופות גמל.
  • רצף קטוע – במעבר ממקום עבודה אחד לשני, לעיתים אנו שוכחים להעביר איתנו את הסכום שנצבר אצל המעסיק הקודם, כאשר אנו לא באמת יודעים היכן הכסף הופקד! וכך אנו קוטעים את רצף צבירת הכסף.

הגיע הזמן למצוא את הכסף שלכם!

במידה ואינכם מצליחים לענות בעצמכם על השאלה 'היכן הכסף שלי?' הגיע הזמן להרים את הכפפה, ולהשיב לידיכם את מה ששייך לכם! אין צורך להרגיש מבולבלים. אני, אייל דהרי, כאן כדי לעזור לכם בחיפושים. יחד נסקור את ההיסטריה הפיננסית, הבנקאית, והתעסוקתית שלכם במטרה למצוא את הכספים האבודים, ולאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם, עם קצת יותר אפשרויות כלכליות בכיס.

איפה הכסף שלי - פנו עכשיו לאייל דהרי

עוד בנושא:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני